4-0

4-1

5-1

Ginter Lazar 66

Debiut w Zawiszy Bolesława Szadkowskiego. Od pierwszych minut trwało wręcz oblężenie bramki ostatniej drużyny w tabeli, jaką wtedy była Unia. Pierwszy gol padł po akcji Krasuckiego z Kowarskim. Ten drugi minął obrońcę gości Finka i z bliska strzelił do siatki. Na 2:0 podwyższył uderzeniem z dużej odległości Pieszko, a piłka trafiła w „okienko" bramki. Po 14 minutach było już 3:0. Trzeci gol został uzyskany przez Krasuckiego po dośrodkowaniu Kowarskiego. Na 4:0 wynik zmienił głową Zgoda, do którego trafiła piłka po zagraniu z rzutu rożnego Kowarskiego. 120 sekund później honorową bramkę dla raciborzan zdobył po rzucie rożnym ich najlepszy zawodnik – Lazar.  W ostatniej minucie gry po dośrodkowaniu Pieszki i błędzie bramkarza Unii, Kowarski ustalił rezultat spotkania. Zdobywca piątej bramki dla „wojskowych” zanotował świetny występ: dwa gole i dwie asysty. Oprócz niego zdaniem prasy najlepiej u wojskowych" wypadł Pieszko. Warto zaznaczyć, że Jan Michniewski, który strzegł bramki gości, był wychowankiem Zawiszy.