Jerzy Krasucki 31 k

0-1

1-1

Stanisław Stawarz 3

Goście szybko uzyskali prowadzenie. Prawą stroną boiska akcję przeprowadził obrońca Stanisław Skiba i z linii pola karnego oddał silny strzał. Zembrzuski piłkę odbił, jednak dopadł do niej Stawarz i ulokował w bramce. Po faulu Winiarskiego na Pieszce sędzia podyktował rzut karny, którego pewnym egzekutorem był Krasucki. Po jego płaskim uderzeniu piłka  szybując tuż przy słupku znalazła się w siatce. Majcher nie miał szans na obronę. W 80 minucie po strzale Boni Zgoda wybił piłkę z linii bramkowej. Cztery minuty później piłkę uderzoną z kilku metrów przez Pieszkę w znakomitym stylu obronił Majcher.  Sekretarz Stali Rzeszów - Stefan Jordanek tak podsumował boiskowe wydarzenia: „Jestem zadowolony z postawy naszych zawodników. Zagrali bardzo ambitnie, byli lepsi w tym meczu i zasłużyli na zwycięstwo. Drużyna Zawiszy grała stanowczo za ostro. Skończyło się na kilku dotkliwych potłuczeniach, ale mogło być gorzej". Zdaniem bydgoskiego korespondenta Polskiej Agencji Prasowej (PAP) wojskowi chociaż po przerwie mieli przewagę powinni przegrać 1:3. Stal nie wykorzystała dwóch świetnych okazji do zdobycia goli. Zdaniem obserwatorów mecz stał na słabym poziomie. W Zawiszy wyróżnił się bramkarz Zembrzuski, natomiast u gości bramkarz Majcher i obrońcy.