1-3

Zbigniew Czerwiński 60

Zdzisław Nawrocki 68

Stanisław Kaczmarek 80

Debiut w Zawiszy: Bogdan Saboń. Ostatni mecz w barwach Zawiszy: Edmund Rychlewicz. Bojowo nastawiony beniaminek niespodziewanie do przerwy prowadził z Zawiszą 1:0. Gol został zdobyty po błędzie Rychlewicza. Po przerwie na boisko nie wyszedł już Harmata, który był chory. Od 60 minuty gospodarze opadli z sił i wtedy wojskowi strzelili trzy bramki. Kaczmarek z Szaryńskim dobrze rozegrali rzut wolny, a Czerwiński doprowadził do wyrównania. Drugiego gola zdobył Nawrocki po podaniu Kaczmarka, który ustalił z kolei wynik spotkania. Przy ostatniej bramce asystował Szaryński. Na 3 minuty przed końcem meczu Zembrzuski obronił rzut karny, który sędzia podyktował za zagranie piłki ręką przez Zgodę. Kierownik bydgoskiej drużyny Henryk Borysewicz ocenił postawę wojskowych na łamach Ilustrowanego Kuriera Polskiego": Po przerwie zaimponowali mi piłkarze Zawiszy. Jeśli nadal będą grać z taką werwą i ambicją, tak składnie jak drugą połowę w Pabianicach, jestem spokojny o dalsze losy drużyny. Przestaliśmy kopać piłkę, a zaczęliśmy nareszcie grać. Oby mecz z Włókniarzem nie był pod tym względem wyjątkiem".      .