1-3

Andrzej Marchel 35

Maciej Kamiński 56

Jerzy Kruszczyński

Gdańszczanie bezlitośnie wykorzystali błędy obrońców” - obwieszczała w tytule meczowej relacji „Gazeta Pomorska”. Temperatura przekraczająca 30 stopni C była utrapieniem piłkarzy, ale grać trzeba było. Grający w ekstraklasie goście, chociaż wystąpili bez trzech podstawowych zawodników - Możejki, Cybulskiego i Polaka, zasłużenie wygrali. Honorową bramkę zdobył głową Drożdż, który wykorzystał zagranie Piotra Nowaka z rzutu rożnego. W 35 minucie bydgoscy obrońcy zastosowali nieudaną pułapkę ofsajdową i Marchel z bliska pokonał Brończyka. Na 2:0 po błędzie Kotasa podwyższył silnym strzałem Kamiński. W 77 minucie w polu karnym defensorzy gospodarzy nie upilnowali Kruszczyńskiego, który ustalił wynik spotkania.