Marek Rzepka 74 gł

0-1

1-1

Krzysztof Teper 41

Debiut w Zawiszy: Andrzej Golecki. Ostatni mecz w barwach Zawiszy: Grzegorz Tomkowiak. Beniaminek z Głogowa nastawił się na grę defensywną i bronił się okresami całą drużyną. Zaczęło się jednak niespodziewanie, ponieważ goście przeprowadzili kontrę po której półgórny strzał oddał Prokop. Tylko refleksowi Brończyka bydgoszczanie zawdzięczali, że nie stracili gola. Gospodarze poczynali sobie zbyt nerwowo, bo już do przerwy powinni prowadzić przynajmniej dwiema bramkami. W 5 minucie niefortunnie interweniował obrońca Brożek i niewiele zabrakło, aby pokonał własnego bramkarza. W 14 minucie z... 2 metrów Jarosz strzelił nad poprzeczką. Pięć minut później Modrzejewski trafił w bramkarza. W 37 minucie Piotr Nowak po podaniu Gabrycha uderzył piłkę obok słupka. W 41 minucie Teper ograł dwóch obrońców i strzałem tuż przy słupku pokonał Brończyka. Przyjezdni na przerwę schodzili z prowadzeniem 1:0. Po zmianie stron gra była mniej interesująca. W 61 minucie Koba znalazł się sam przed Brończykiem. Na szczęście okazji nie wykorzystał. Wcześniej Prokop w polu karnym był powstrzymywany przez Rzepkę. Była to interwencja na granicy faulu, sędzia nie zareagował. Ostatnie 25 minut to wyraźna dominacja bydgoszczan. W 74 minucie padło wyrównanie. Po dośrodkowaniu Piotra Nowaka bramkarza Kurnytę pokonał lekkim strzałem głową Rzepka. Dwukrotnie Gabrych i raz Słomiński nie wykorzystali dogodnych pozycji strzeleckich. Mecz z Chrobrym był ostatnim w zawodniczej karierze Grzegorza Tomkowiaka. Wskutek odniesionego urazu walczył o powrót na boisko. Mimo licznych zabiegów lekarskich jego powrót do sportu okazał się jednak nie możliwy.