1-0

2-0

3-0

4-0

Pewne zwycięstwo Zawiszy po dobrym meczu, pełnym szybkich i efektownych akcji. Zagłębie, które było liderem tabeli mogło przegrać jeszcze wyżej. Reporter „Gazety Pomorskiej” szczególnie zachwycał się grą trzech zawodników Zawiszy. Pisał o nich następująco: „Ciężar spotkania wzięli na siebie Konrad Gabrych, który świetnie dyrygował zespołem, a także prezentujący z meczu na mecz coraz wyższą formę, nowy nabytek Zawiszy Andrzej Golecki. Piłkarza tego cechuje zwłaszcza ogromna waleczność, posiada prawdziwą piłkarską intuicję. Dobre spotkanie rozegrał także Mariusz Modracki, który zdobył dwie efektowne bramki. Być może te gole podbudują psychicznie tego zawodnika i stanie się on pełnowartościowym napastnikiem”. Dziennikarz wyróżnił także bydgoskich obronę. W 25 minucie gospodarze prowadzili. Po rzucie wolnym lot piłki do Modrackiego przedłużył Sokołowski, a napastnik Zawiszy pięknym uderzeniem piłki z woleja pokonał Nowickiego. W 40 minucie w roli bramkarza gości wystąpił... obrońca Działoszyński. Wymieniony obronił piłkę po strzale Kotasa i sędzia bez wahania wskazał na punkt oznaczający 11 metrów. Bydgoszczanie rzut karny wykonywali dwa razy! Najpierw Nowicki obronił strzał Modrzejewskiego. Arbiter dopatrzył się jednak jakiegoś przewinienia ze strony golkipera przyjezdnych i nakazał powtórzenie karnego. Jarosław Kotas strzelił pewnie i gospodarze prowadzili już 2:0. Po tych wydarzeniach nastąpiły protesty zawodników z Wałbrzychai dyskusję z sędzią. Arbiter aż trzem piłkarzom gości pokazał żółte kartki. Goście do przerwy niczym nie zaimponowali i nie przeprowadzili ani jednej konkretnej akcji. Ich ataki kończyły się przed linią 16 metrów. W 60 minucie było 3:0. Rajd z połowy boiska wykonał Modrzejewskii obok wybiegającego bramkarza trafił do siatki. Wynik ustalił po kontrze i podaniu Kotasa - Mariusz Modracki.