0-2

1-2

Jacek Pluciński 32

Dariusz Szwagiel 66

To był najsłabszy mecz Zawiszy mając na uwadze spotkania z rundy jesiennej i wiosennej. „Niecelne podania, dziwnie wolne tempo dyktowane przez gospodarzy, mała zwrotność, szablonowość w grze - oto główne grzechy wojskowych. Wrocławianie pod tym względem prezentowali się znacznie lepiej, choć przecież wielkiej piłki także nie pokazali” - oceniał w relacji reporter „Gazety Pomorskiej”. Goście dobrze pokazali się w defensywie, którą kierował pozyskany z wrocławskiego Śląska - Henryk Kowalczyk. Ponadto opanowali środek boiska i przeprowadzali niebezpieczne kontrataki. Pomoc bydgoszczan praktycznie nie miała nic do zaoferowania i tylko momentami Golecki czynił próby organizowania ataków. Przyjezdni zdobyli prowadzenie w 32 minucie po akcji Chanasa i Sekundy. Ten drugi przedłużył lot piłki do Plucińskiego, który z kilku metrów trafił do pustej bramki. W 66 minucie znów w głównej roli wystąpił Chanas. Wymieniony zagrał piłkę z prawej strony boiska i po jego dośrodkowaniu Szwagiel bez problemów podwyższył na 2:0. Wprowadzeni na boisko Kot i Krauze nieco ożywili poczynania bydgoszczan, lecz stać ich było na uzyskanie tylko jednego gola po dobrym uderzeniu Modrackiego.