2-1

3-1

4-1

sam (Wałach) 34

Debiut w Zawiszy: Eugeniusz Ksol, Henryk Wróbel, Mieczysław Laskowski. Chociaż goście stanowili bardziej wyrównaną drużynę i lepszą technicznie, ulegli bydgoszczanom. Już w 4 minucie  Laskowski uzyskał niespodziewanie prowadzenie. W 30 minucie Zbigniew Szarzyński dokładnie dośrodkował, a Jan Gawroński głową podwyższył na 2:0. Po stracie dwóch goli goście przeprowadzili kilka akcji. Po jednej z nich piłka odbiła się od nadbiegającego Wałacha i wpadła do bramki Bulika.  Przez 35 minut drugiej części gry przewagę mieli krakowianie, jednak miejscowi w końcówce zdobyli dwie bramki. W 75 minucie Groma przed utratą gola uratował słupek. Mecz, który toczył się podczas padającego deszczu stał na dobrym poziomie. Wyróżnili się Mielniczek i Gawroński oraz Boniek w obronie.