3-3

Cz. Smektała 6

E. Eliński 50

Jerzy Kaczmarek 65

W pierwszych minutach przewaga należała do gości, a jej wynikiem był gol uzyskany przez Smektałę.  Stracona bramka podziałała mobilizująco na wojskowych, którzy zaczęli konstruować składne akcje.  Wyśmienitym strzałem z rzutu wolnego popisał się Mielniczek i Staśko musiał wyjmować piłkę z siatki.  Piłkarze z Leszna zaczęli gubić się w obronie i w efekcie, w 23 minucie Ochliński skierował piłkę do własnej bramki. Nieustanne ataki bydgoszczan przyniosły im przed przerwą trzeciego gola, zdobytego przez Gawrońskiego. Goście przegrywając 1:3 nie załamali się. Po błędach bydgoskich zawodników doprowadzili do wyrównania. Najpierw nie popisał się obrońca Walczak, a piętnaście minut później bramkarz Rosiński, który przepuścił daleki strzał Kaczmarka. Zresztą bydgoski golkiper  zawinił przy utracie dwóch goli, zawiedli obrońcy i dlatego goście osiągnęli remis. Mielniczek i Gawroński byli najlepszymi zawodnikami wojskowych. U gości podobała się gra obrońcy Łuckiego oraz Elińskiego i Kaczmarka.