L. Pudłowski 54 głową

0-1

1-1

W. Domagała 35 karny

Zdecydowana przewaga wojskowych, o czym świadczył bilans rzutów rożnych: 16-3. Słaba skuteczność spowodowała, że był tylko remis. W 35 minucie sędzia podyktował rzut karny za dość problematyczny faul na napastniku gości Marianie Kalecie. Domagała nie miał kłopotów z pokonaniem Rosińskiego i Olimpia objęła prowadzenie. Od tego momentu przyjezdni grali wybitnie defensywnie.Wyrównującego gola zdobył głową w 54 minucie Pudłowski po wykonywanym dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W Zawiszy zawiedli wszyscy napastnicy i nawet Frąckiewicz, który zazwyczaj był najlepszy w tej formacji też nie miał dobrego dnia. Zamiana Marciniaka na Szmyta niewiele pomogła. U gospodarzy wyróżnił się obrońca Kremplewski, jednak rewelacyjny mecz zagrał w pomocy Grembocki. W 49 minucie popisał się kapitalną akcją, gdy mijał kilku poznaniaków po kolei niczym tyczki slalomowe. Całe spotkanie wytrzymał kondycyjnie, chociaż jako jedyny zawodnik wojskowych był dosłownie wszędzie widoczny na boisku. Jego dobrych zagrań nie umieli  jednak wykorzystać koledzy z drużyny. Pomimo wyniku remisowego Zawisza został liderem tabeli, bo Lech niespodziewanie przegrał w Poznaniu z Unią Racibórz 1:2.