2-1

2-2

Włodzimierz Cich 47

Lesław Dunajczyk 88 gł

Debiut w Zawiszy: Krzysztof Grudziński. Ostatni mecz w barwach Zawiszy: Jan Benigier. „Dwója ze skuteczności dla bydgoskich piłkarzy” - informowała na stronie sportowej „Gazeta Pomorska”. Trudno dziwić się takiemu tytułowi, bo z relacji meczowej wynikało, że Zawisza miał wręcz „miażdżącą przewagę” i remis osiągnięty w takich okolicznościach nie mógł być uznany za sukces. Benigier aż trzy razy miał przed sobą tylko bramkarza Cichonia i nie potrafił go pokonać. W 22 minucie w identycznej sytuacji obok słupka uderzył Mikołajewski. W 27 minucie bydgoszczanie zdobyli prowadzenie po dwójkowej akcji Fiodorow - Benigier. Goście w pierwszej połowie mieli dwie szanse. W 13 minucie obok bramki strzelił Fajferek, a w 41 minucie piłka po uderzeniu Molendy trafiła w ręce Zembrzuskiego. Po wznowieniu gry, goście wykonywali rzut wolny. Piłkę przejął Cich i doprowadził do remisu 1:1. W 63 minucie, w ogromnym zamieszaniu podbramkowym najprzytomniej zachował się Mikołajewski i po raz kolejny wyprowadził Zawiszę na prowadzenie. Pod koniec spotkania Piast wykonywał znów rzut wolny i zdobył po tym stałym fragmencie gry wyrównującego gola. Zembrzuskiego pokonał głową Dunajczyk.