1-1

1-1

2-1

Ryszard Adamowicz 30

Mimo wygranej bydgoszczanie nie rozegrali najlepszego spotkania. Po akcji Rościszewskiego i Gapińskiego, prowadzenie dla Zawiszy zdobył w 20 minucie Witkowski. W 30 minucie po błędzie Fiodorowa i Harmaty, Ryszard Adamowicz doprowadził do wyrównania. Potem świetnej okazji nie wykorzystał Witkowski, który będąc sam przed bramkarzem Guzickim strzelił prosto w niego. W 41 minucie Rościszewski dobił piłkę po silnym uderzeniu Nuckowskiego w poprzeczkę i uzyskał w ten sposób zwycięskiego gola. Wisłoka przegrywając 1:2, po przerwie chciała zmienić niekorzystny rezultat i bydgoszczanom łatwiej się atakowało. Chaotyczne akcje i nieskuteczność spowodowały jednak, że trudno było pokonać najlepszego piłkarza gości - bramkarza Guzickiego. Najdogodniejszą okazję, po podaniu Benkesa, zmarnował w 67 minucie Witkowski. W drużynie Zawiszy wyróżnili się: aktywny i dokładny Rościszewski oraz Czerwiński.