Bogdan Nuckowski 89

1-0

2-0

3-0

Trenerski debiut: Edward Wojewódzki. Bydgoszczanie wystąpili bez Starzyńskiego, u którego stwierdzono uraz po meczu z Szombierkami. Star jako zespół z czołówki zawiódł. Słabo grała defensywa gości, ale zbyt nerwowo poczynający sobie gospodarze aż do 42 minuty nie potrafili stworzyć porządnego zagrożenia pod bramką gości. Dopiero po tym czasie Marchewka wykorzystał błąd bramkarza Puchalskiego i zdobył prowadzenie. 2 minuty później znakomitej okazji nie wykorzystał Nuckowski. Gospodarze po zdobyciu pierwszej bramki zaczęli grać spokojniej. W 59 minucie szansę strzelecką zmarnował Witkowski. W końcówce spotkania padły jednak dwie bramki. W 81 minucie odbitą od słupka piłkę po strzale Benkesa przejął Nuckowski i trafił do siatki. Na 3:0 podwyższył Nuckowski po zagraniu Witkowskiego. Wcześniej znakomicie uderzył z rzutu wolnego Zgoda i Puchalskimiał duże problemy z obroną. Nowy szkoleniowiec Zawiszy - Edward Wojewódzki podsumował występ poddopiecznych: „Trzy bramki to efekt ambitnej gry całego zespołu. O ile w pierwszej części niektórzy zawodnicy niezbyt precyzyjnie realizowali założenia taktyczne, o tyle w drugiej części jestem w pełni zadowolony z ich postawy. Ten sukces podbuduje na pewno psychicznie drużynę przed następnymi niemniej trudnymi pojedynkami. Jestem dobrej myśli przed spotkaniem z Arką”.