Janusz Sybis 3

1-0

1-1

Jan Stypułkowski 50

Debiut w Zawiszy: Jan Stypułkowski. Wrocławianie mający zapewniony awans do ekstraklasy niespodziewanie zremisowali z potrzebującym punktów do utrzymania Zawiszą. W czasie padającego deszczu bydgoszczanie do przerwy się bronili. Jedynie Sybisowi udało się osłabić czujność defensorów i Śląsk do przerwy prowadził 1:0. W drugiej połowie na boisku pojawił się debiutant w zespole Zawiszy - Jan Stypułkowski. Wychowanek bydgoskiej Brdy zdołał w zamieszaniu w polu karnym zdobyć wyrównującą bramkę. Po zmianie stron gra była wyrównana i bydgoszczanie stworzyli kilka okazji do zdobycia goli, a w końcówce umiejętnie bronili korzystnego wyniku. „Przegląd Sportowy" meczową relację opatrzył znamiennym tytułem: W zespole Zawiszy najlepsi juniorzy".