3-1

3-2

Marian Wasilewski 58

Lesław Gil 74

Ostatni mecz: Zbigniew Mikołajewski. To jedyny w historii Zawiszy mecz na drugoligowym poziomie, w którym po zaledwie 10 minutach prowadzili już 3:0! W 3 minucie Czerwiński przelobował bramkarza Cichonia, który minął się z piłką i futbolówka znalazła się w siatce. Niespełna 180 sekund później Zgoda w zamieszaniu pod bramką po rzucie rożnym pokonał golkiprea Piasta po raz drugi. Na 3:0 podwyższył w 10 minucie Spustek, który będąc w pełnym biegu otrzymał piłkę od Witkowskiego. Był to pierwszy ligowy gol Spustka dla Zawiszy! Skonsternowany szkoleniowiec gliwiczan w miejsce Cichonia, wprowadził do bramki w 12 minucie Apostela. Kolejne okazje do zdobycia goli mieli Witkowski i Rościszewski, jednak ich uderzenia chybiły celu. Po około pół godzinie gry impet bydgoszczan zmalał. Coraz częściej atakowali goście. W 41 minucie po strzale Brzozy Marchewka wybił piłkę z linii bramkowej. Piast mając przewagę po przerwie zdobył dwa gole zmniejszając rozmiary przegranej. W 52 minucie Cich jeszcze nie trafił, bo zamiast do pustej bramki skierował piłkę w słupek. Sześć minut później Wasilewski pokonał już jednak Brończyka. W 74 minucie Gil wykorzystał następny błąd bydgoskich defensorów i ustalił wynik meczu.