2-0

2-1

3-1

Edmund Rajewicz 83

W spotkaniu z przedostatnią w tabeli Wartą cieszyła tylko wygrana, bo mecz był mało pasjonującym widowiskiem dla kibiców. Prowadzenie dla gospodarzy zdobył głową Witkowski, wykorzystując dośrodkowanie Całusa. Goście w pierwszej połowie mogli dwukrotnie doprowadzić do wyrównania. W 42 minucie Zawiszę uratował Marchewka, który wybił toczącą się do bramki piłkę po niezbyt udanej interwencji Brończyka. Później okazji nie wykorzystał Kucz. Pomimo, że po zmianie stron padły kolejne bramki, mecz był jeszcze mniej ciekawy. W 52 minucie po zagraniu Witkowskiego na 2:0 podwyższył Witczak. Inicjatorem tej akcji był jednak Marchewka, który zademonstrował szarżę lewą stroną boiska. Zresztą był on najlepszym zawodnikiem Zawiszy w tym meczu. W 69 minucie minimalnie chybił głową Witkowski, a 180 sekund później dogodną okazję zmarnował Spustek. W 83 minucie Warta zdobyła kontaktowego gola, bo obrońcy gospodarzy w łatwy sposób dali się ograć Rajewiczowi. Goście dążyli do wyrównania, zapominając o defensywie. Bydgoszczanie przeprowadzili kontrę. Witczak otrzymał piłkę po długim podaniu i zaadresował ją do Witkowskiego, który ustalił wynik spotkania. Zawisza po tym meczu zajmował 6 miejsce w tabeli.