3-1

3-2

Mirosław Harasimiuk 69

Waldemar Puzon 83

Zmiany: Roman Wanderski wszedł na zmianę, lecz nie wiadomo kogo zastąpił. W „Karcie zespołowych wyników sportowych WKS Zawisza” w podstawowym składzie ujęto 12 zawodników (pewnie jeszcze jeden z piłkarzy był zmiennikiem w tym meczu). Ostatni mecz w barwach Zawiszy: Jacek Bobrowicz. Zdaniem dziennikarza „Gazety Pomorskiej” Zawisza w 69 minucie powinien prowadzić 6:0, a jedynie remisował wtedy 1:1. Po zdobytym prowadzeniu przez Straszewskiego w 15 minucie, bydgoszczanie nie wykorzystali kilku świetnych okazji do podwyższenia wyniku. Nie umieli trafić nawet do pustej bramki, kiedy opuścił ją Węcławik. Dwa razy Modzelik oraz Gabrych, Modracki i Straszewski zawodzili w decydujących momentach. W 69 minucie przy niezdecydowanej postawie bydgoskich zdołał wyrównać. Na 2:1 podwyższył niespełna 180 sekund później Słomiński głową, wykorzystując dośrodkowanie Gabrycha. Goście jeszcze nie zdążyli ochłonąć po stracie gola, a indywidualną akcję przeprowadził Modracki i po raz trzeci pokonał Węcławika. W 83 minucie Puzon zdobył drugiego gola dla podopiecznych trenera Józef Przysiażnika. Kibice do końca drżeli o wynik przedłużonego aż o osiem minut meczu. Z przebiegu gry powinna być wysoka wygrana, ale ponownie zawiodła skuteczność.