1-2

2-2

Piotr Bartyzel 7

Leszek Kujawa 10

W poprzedniej kolejce goście byli sprawcami sensacji wygrywając z liderem, a w Bydgozczy podtrzymali dobrą passę. W 7 minucie błąd popełnił bydgoski obrońca - Tomkowiak, który podał piłkę... zawodnikowi Gwardii Bartyzelowi. Pomocnik gości strzelił silnie pod poprzeczkę, dając prowadzenie swojej drużynie. Za niespełna 180 sekund było już 0:2. Wprawdzie piłka po strzale Marciniuka trafiła w poprzeczkę, ale przejął ją Kujawa i pokonał Brończyka. Mimo nieustannych ataków Zawiszy wynik do przerwy nie uległ zmianie. Po zmianie stron „wojskowi” nie umieli poradzić sobie ze skomasowaną obroną (10 zawodników w defensywie) przyjezdnych. W 51 minucie nieudolnie pod bramką Gwardii zachował się Kwaśniewski, który nie trafił do celu z dwóch metrów! W kolejnej akcji strzał głową Słomińskiego obronił bramkarz. W 56 minucie padł wreszcie gol kontaktowy, a był on udziałem najlepszego zawodnika bydgoszczan Pawła Straszewskiego. Zawodnik „wojskowych” uderzał piłkę z 20 metrów, a ta odbijając się od nogi obrońcy kompletnie zmyliła koszalińskiego golkipera. Słomiński zdołał wyrównać pod koniec meczu po podaniu Straszewskiego.