Adam Kuryło 62 gł

0-1

1-1

Roman Wachełko 12 gł

Ostatni mecz w barwach Zawiszy: Henryk Holewa, Andrzej Strzelecki, Wiesław Spustek, Wojciech Cirkowski. Zawisza przystąpił do meczu osłabiony brakiem kontuzjowanego Sieranta, co nie pozostało bez wpływu na słabszą postawę ataku. Gdynianie przyjechali do Bydgoszczy z nastawieniem, aby wywalczyć pozycję lidera tabeli. Goście opanowali środek boiska i łatwo rozbijali daleko od bramki wolne akcje gospodarzy. Strzały z dystansu, których próbowali Mojsa i Czerniawski chybiły celu. Zawodnicy Bałtyku widząc nieporadność bydgoszczan sami przeprowadzali ataki. Wprawdzie w 11 minucie Mikulski uderzył jeszcze niecelnie, ale za kilkadziesiąt sekund przyjezdni uzyskali już prowadzenie. Po dośrodkowaniu Mikulskiego bramkarz Zawiszy - Rudziński wybił piłkę w górę przed siebie, dopadł do niej Wachełko i z około 8 metrów skierował ją do siatki. Zdobywca gola dla gdynian w 26 minucie trafił w słupek. Niezrozumiałą decyzję podjął słabo prowadzący spotkanie sędzia w 13 minucie. Kuryło mimo faulu na nim utrzymał się przy piłce i wyszedł na pozycję sam na sam bramkarzem gości. Wówczas dopiero jego akcję przerwał gwizdek arbitra, który zarządził rzut wolny z odległości z 17 metrów. W drugiej połowie niecelnie strzelił w 49 minucie Mojsa. Cztery minuty później po uderzeniu głową Burchackiego bramkarz Zakrzewski z trudem wybił piłkę na róg. W 62 minucie padła wyrównująca bramka. Obrońcy gości pozostawili za dużo swobody Kuryle, który otrzymał piłkę na głowę od Czerniawskiego i pokonał golkipera gdynian. Goście w 75 minucie za sprawą Mikulskiego zdobyli prawidłowego gola, którego będący bez formy arbiter nie uznał! Można śmiało określić, że sędzia wypaczył wynik rywalizacji, w której zresztą mylił się na niekorzyść obu drużyn. W ostatniej jesiennej kolejce lider - Lechia Gdańsk podzieliła się u siebie punktami z ROW Rybnik (0:0). Zagłębie Wałbrzych pokonało Olimpię Poznań 1:0, a Małapanew zremisowała 1:1 na wyjeździe z Moto Jelcz. Tabela czołówki ukształtowała się następująco: 1. Lechia Gdańsk (21) 2. Zagłębie Wałbrzych (21) 3. Bałtyk Gdynia (21) 4. Małapanew Ozimek (20) 5. Zawisza (18) 6. Moto Jelcz Oława (17).