Herbert Manowski 15

F. Wojciechowski 19

Leon Żukowski  55

Leon Żukowski 55

Pierwsze pół godziny gry to zdecydowana przewaga Zawiszy udokumentowana dwoma golami. Ostatni kwadrans przed przerwą zdecydowanie lepszy w wykonaniu gospodarzy, którzy w ciągu pięciu minut wyrównują stan meczu. Po zmianie stron obie drużyny strzelają po jednej bramce. Gra się zaostrza, obie strony tego zaciętego pojedynku praną za wszelką cenę strzelić decydującą bramkę. Do dziewięćdziesiątej minuty utrzymuje się jednak wynik 3:3. Dogrywka upływa przy wyraźnej przewadze gości jednak lotnikom udaje się wyprowadzić skuteczną kontrę na wagę awansu do drugiej ligi.

Konrad Kalinowski

Mecz Zawiszy z Lotnikiem związany był bezpośrednio z rozstrzygnięciem eliminacji do drugiej ligi w grupie II, w których zwycięzcą została drużyna CWKS Ib, czyli po prostu rezerwy Legii Warszawa. Ich awans do drugiej ligi był niemożliwy ze względów regulaminowych, a ponieważ pion wojskowy nie zamierzał rezygnować z wywalczonego miejsca w drugiej lidze postanowiono dać dodatkową szansę czołowym klubom wojskowym, które nie znalazły się do tej pory w gronie drugoligowców.