2-1

3-1

4-1

Zygmunt Duraj 48 k

Ostatni mecz: Czesław Brzechwa. O postawie tego zawodnika niech świadczy fakt, że pomimo złamanego nosa po starciu z graczem gości wytrwał do końca spotkania. Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem wyrównanej gry, jedynie w jej ostatnim kwadransie OWKS dominował na boisku. W tym okresie Wojciechowski podwyższył wynik na 2:0. Pierwszą bramkę zdobył Manowski po zagraniu Magrysia. Tylko przez kilka minut drugiej części gry goście bardziej zdecydowanie zaatakowali i wtedy uzyskali honorowego gola. Potem inicjatywa należała do wojskowych, którzy zdobyli dwie kolejne bramki. Najlepszymi wśród zwycięzców byli Wojciechowski i Manowski. Mecz był prowadzony w szybkim tempie, jednak nie stał na zbyt wysokim poziomie. Sędzia spotkania prowadził zawody wzorowo.