0-2

1-2

Wojciechowski 24

Herbert Manowski 33

Wojskowi bramki zdobyli po błędach szczecińskich defensorów.  W 24 minucie zawodnik szczeciński - Tumiłowski zatrzymał piłkę ręką. Po rzucie wolnym wykonywanym przez bydgoszczan, bramkarz gospodarzy wypuścił futbolówkę i Wojciechowski nie miał problemów z uzyskaniem prowadzenia. Na 2:0 podwyższył plasowanym strzałem Manowski, który otrzymał długie podanie, a miejscowi obrońcy go nie upilnowali. W drugiej połowie inicjatywę przejęli miejscowi. Przewaga zaznaczyła się w zasadzie jedynie kolejnymi rzutami rożnymi, bo bydgoscy obrońcy rzadko dopuszczali gospodarzy do okazji bramkowych. Piątek z rzutu wolnego strzelił nad poprzeczką. Szczecinianie nie wykorzystali rzutu karnego. Uderzona przez Piątka piłka przeszła obok słupka. Wojskowi odnieśli zasłużoną wygraną. W bydgoskim zespole najlepiej wypadł Manowski, a dobre spotkanie rozegrał też bramkarz Jarczyk i obrońcy. U gospodarzy wyróżnił się Stachecki i bramkarz Serkowski, lecz ten drugi tylko za postawę w drugiej połowie. Zdaniem szczecińskiej prasy sędzia ze stolicy prowadził zawody w sposób mało zdecydowany. Nie dostrzegł również ewidentnego przewinienia na napastniku miejscowych - Kasprzyku.