2-2

3-2

Józef Rembecki 67

Alfred Sulik 75

Mimo gry przebiegającej w wolnym tempie, w 29 minucie Wojciechowski po podaniu Minsdorfa uzyskał prowadzenie dla wojskowych. Na 2:0, również przed przerwą podwyższył Musiał. Przewagę prawie przez całe spotkanie miał OWKS, a druga połowa rozgrywana była w szybszym tempie. Toruńczycy dążyli do zdobycia gola i udało im się to za sprawą Rembeckiego, który w 56 minucie uzyskał kontaktową bramkę. Dziewięć minut później Sapok przerzucił piłkę nad bydgoskim bramkarzem Jarczykiem, doprowadzając do remisu. W 84 minucie Manowski przelobował golkipera gości Michalaka, a Sapok niefortunnie zagrał chcąc ratować torunian przed utratą gola - zamiast wybić piłkę skierował ją do własnej bramki. Zasłużona wygrana bydgoszczan, okupiona jednak ciężką walką.