Zygmunt Cichocki 70

Tadeusz Potępa 75

1-0

2-0

Do 55 minuty bydgoszczanie byli wyraźnie lepszą drużyną. Przewyższali rywali szybkością i techniką. Ofiarnie grający gospodarze jednak przełamali się. Wojskowi zaczęli grać coraz bardziej nerwowo, jakby bez wiary we własne siły. Ochmański podał piłkę do Cichockiego, który zwodem minął Cirkowskiego i Magrysia, a uderzona przez drugiego z gwardzistów futbolówka odbijając się od słupka wpadła do bramki. Było 1-0 dla gospodarzy. Kilka minut później Potępa po zagraniu Zielewicza podwyższył na 2-0. Pod koniec meczu sędzia usunął z boiska za brutalny faul Kuchnickiego. Awans Gwardii do ekstraklasy.