3-3

Marcak 4

Otlinger 13

Michałek 83 wolny

Bramkarz gości - Gondzik zatrzymał drużynę wojskowych. Z kolei bydgoski golkiper Jarczyk miał słabszy dzień i zawodnicy Włókniarza bramki uzyskali po jego błędach. Defensywa, w której brakowało Kuchnickiego również zawiodła. Zaczęło się fatalnie dla gospodarzy, bo już po niecałym kwadransie gry przyjezdni prowadzili 2:0. W drugiej sytuacji, piłka zanim znalazła się w siatce odbiła się od Jarczyka. W 20 minucie Minsdorf za zagranie przez rywala piłki ręką w polu karnym wykonywał ,,jedenastkę". Strzelił źle - prosto w ręce bramkarza! Dopiero w 33 minucie po rzucie rożnym wykonywanym przez niefortunnego strzelca karnego, Musiał zdobył kontaktowego gola. Ten sam zawodnik w 49 minucie wyrównał na 2 - 2. Potem zespoły jeszcze po razie trafiły do siatki rywali. Dogrywki trwające aż 60 minut nie przyniosły zmiany remisowego wyniku. W rzutach karnych nie wyłaniano wtedy zwycięzcy. Konieczne było więc powtórzenie spotkania.