2-0

3-0

4-0

5-0

Piast tylko do momentu straty pierwszego gola organizował jakieś ataki. Potem do końcowego gwizdka sędziego dominował Zawisza. W 7 minucie rzut wolny wykonywał Kot i dośrodkował z niego w pole karne. Piłka trafiła na głowę Pasieki, a ten zagrał do Kwaśniewskiego, który bez problemów pokonał Filipczyka. Na 2:0 podwyższył głową Arndt. W 56 minucie po dośrodkowaniu Podolskiego Pasieka zdobył głową trzecią bramkę. Czwarty gol został uzyskany po rzucie wolnym Nowaka i strzale Arndta. Gości dobił rozgrywający świetny mecz Piotr Nowak, który uderzył piłkę z linii pola karnego. Zawisza mógł wygrać jeszcze wyżej. Niecałe 180 sekund po zmianie stron futbolówka uderzona głową przez Pasiekę trafiła w spojenie słupka i poprzeczki. W czterech sytuacjach Nowak strzelał minimalnie obok bramki. Zagłębie Lubin pokonało Piasta w Nowej Rudzie 3:1. Gwardia Warszawa uległa w Gorzowie 0:1 Stilonowi. Po 23. kolejce czołówka tabeli przedstawiała się następująco: 1. Zagłębie Lubin – 42 punkty, 2. Gwardia Warszawa – 29, 3. Zawisza – 28, 4. Zagłębie Wałbrzych – 28. „Wojskowi" mieli aż trzy zaległe mecze do rozegrania.