Roman Kosecki

Jacek Bąk > (62, Marek Jóźwiak)

Krzysztof Iwanicki 10

1-0

Ostatni mecz w barwach Zawiszy: Mirosław Milewski. Legia zagrała z Zawiszą po środowym meczu z FC Barcelona. Według trener gospodarzy Rudolfa Kapery jego podopieczni zagrali dobrze jedynie przez 15-20 minut. Dariusz Pasieka nie upilnował Romana Koseckiego, który z prawej strony boiska wycofał piłkę do Iwanickiego. Zawodnik Legii strzałem w długi róg pokonał Brończyka. Przy prowadzeniu gospodarzy dobrą okazję miał Modracki. Mając przed sobą tylko bramkarza Szczęsnego trafił piłką w... niego. „Legia była zespołem lepszym, część mojej drużyny odczuwa zmęczenie. Może w przerwie rozgrywek uda się coś »naprawić«” – powiedział po meczu trener Zawiszy – Władysław Stachurski.