0-1

0-2

Ginter Lazar 34

Kazimierz Wygnał 82

Jako żenujący określiła lokalna prasa występ Zawiszy przeciwko Unii. Atak był bezradny wobec twardej defensywy przyjezdnych. Obrońcy często zapędzali się pod bramkę raciborzan i nie nadążali wracać. Defensorzy bydgoscy oddali tylko cztery groźne strzały. Po uderzeniu Fiodorowa z około 30 metrów, bramkarz Koterba z trudem obronił. Fiodorow (15 minuta), Harmata (64) i Mikołajewski (70) trafiali minimalnie niecelnie. Z napastników idealnej okazji nie wykorzystał Czerwiński. W 82 minucie trafił piłką w ręce Michniewskiego, który w 50 minucie zastąpił w bramce kontuzjowanego Koterbę. Prowadzenie zdobyła Unia, gdy piłkę w środku boiska stracił Fiodorow. Lazar ograł Zgodę, a Olejnik spóźnił się z interwencją i futbolówka wpadła do siatki. Na 2:0 goście podwyższyli, kiedy w defensywie pozostał osamotniony Zgoda.