Jerzy Osowski 39

Włodzimierz Andrzejewski 80

1-0

2-0

Ostatni mecz w barwach Zawiszy: Marek Czerniawski. Zawisza z ósmą w tabeli Bronią doznał jak pisały gazety „planowej porażki”. Bydgoszczanie w spotkaniach z radomską drużyną dwukrotnie przegrali (w rundzie jesiennej, u siebie również 0:2). Można było zdobyć się na bardziej wyszukany tytuł meczowej relacji, który mógł brzmieć przykładowo: „Broń po raz drugi rozstrzelała Zawiszę”. Właśnie choćby jednego „oczka” zabrakło w potyczkach z zespołem z Radomia, aby myśleć o pozostaniu w szeregach drugoligowców. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gospodarzy, którzy zepchnęli bydgoszczan do głębokiej defensywy. Efektem tej przewagi był gol uzyskany przez Osowskiego. Po zmianie stron nie mający czego bronić bydgoszczanie sami zaatakowali, ale jak zwykle problemem była skuteczność. 68 minuta okazała się brzemienna w skutkach dla Marka Czerniawskiego, który doznał kontuzji. Złamana noga była powodem, że po raz ostatni reprezentował barwy Zawiszy. Po opisanej sytuacji ponownie inicjatywę przejęli miejscowi i Andrzejewski po zagraniu Ochodka z rzutu wolnego, po raz drugi pokonał Brończyka. Zryw bydgoszczan w ostatnich minutach nie przyniósł im powodzenia.