3-3

Marcin Łukaszewski 41

Marcin Łukaszewski 60

Michał Łuczak 72

Debiut w Zawiszy: 19-letni Krzysztof Bas. Mecz siódmej w tabeli Chojniczanki i piątego Zawiszy stał na dobrym poziomie i kibice byli zadowoleni z gry zaprezentowanej przez obie drużyny. Bydgoszczanie wyrównali na 3:3 w 72 minucie grając już w dziesięciu, ponieważ 120 sekund wcześniej za czerwoną kartkę boisko musiał opuścić Adrian. Remis uratował bramkarz Maciej Kowalski, który w 75 minucie obronił rzut karny wykonywany przez Dariusz Burkiewicza. Bramkarz Kowalski w ciągu dwóch tygodni obronił aż dwa rzuty karne w meczach ligowych. W ten sposób przeszedł do historii klubu. Nikt inny takim wyczynem nie może się pochwalić. „Do Chojnic zjechała grupa ok. 150 kibiców Zawiszy. Podczas i po meczu fani bydgoskiej jedenastki zachowywali się bez zarzutu” – pisała „Gazeta Pomorska”. Interesujący jest fakt, że bramkarz Polowczyk grał w polu.