3-0

3-1

4-1

Jerzy Sułkowski 78

Debiut w roli szkoleniowca Zawiszy Mieczysława Gracza. W spotkaniu z beniaminkiem Zawisza zagrał słabo w obronie, w której tylko Harmata zaliczył występ na niezłym poziomie. Zaczęło się nawet całkiem dobrze dla wojskowych, bo już na początku meczu Pieszko z ostrego kąta oddał mocny strzał na bramkę Stroniarza. Krakowski golkiper efektowną interwencją obronił jednak uderzenie bydgoskiego napastnika. W 18 minucie po podaniu Gacha Rusinek zdobył prowadzenie dla Wisły. Potem dwie okazje do strzelenia goli miał Krasucki. Jego uderzenia minęły bramkę Wisły. Po indywidualnej akcji Pieszki piłka trafiła w słupek. Odbitą futbolówkę przejął Krasucki i po raz kolejny strzelił, lecz Stroniarz zdołał obronić. Niewykorzystane szanse bydgoszczan sprawiły, że cztery minuty po przerwie przegrywali 0:2. Pomocnik Kotlarczyk ograł obrońców wojskowych i podał piłkę do wybiegającego na tzw. czystą pozycję Rusinka, który bez problemów trafił do siatki. W 53 minucie Wisła prowadziła już 3:0. Sykta dobił piłkę wypiąstkowaną przez Zembrzuskiego. W 60 minucie Kowarski dokonał nie lada wyczynu. Prze nikogo nie atakowany z... dwóch metrów posłał piłkę nad poprzeczką.  W 78 minucie po nieporozumieniu bramkarza Stroniarza z Budką, Sułkowski zdobył honorową bramkę. Mimo. że gospodarze nie pokazali gry na wysokim poziomie potrafili wysoko zwyciężyć. W drużynie Wisły wyróżnili się: Stroniarz, Rusin i Kawula. W Zawiszy najlepiej zagrali Pieszko i Krasucki. Reporter krakowskiego „Tempa" napisał m. in.: „Bydgoszczanie choć wyraźnie ustępowali Wiśle, nie zasłużyli na tak wysoką porażkę. Tylko doskonałej postawie Stroniarza należy zawdzięczyć odniesiony sukces".