1-0

2-0

2-1

Jerzy Krasucki 24

W Chorzowie uwidocznił się brak obrońcy Szadkowskiego. Bydgoscy defensorzy popełnili kilka rażących błędów. W15 minucie po strzale Fabera bramkarz Zembrzuski „wypiąstkował" piłkę. Niestety, przejął ją nadbiegający Gomoluch i zdobył prowadzenie dla chorzowian. Po zaledwie kilkunastu sekundach było 2:0 dla Ruchu. Zgoda popełnił błąd, bo wybił piłkę po strzale zawodnika gospodarzy pod nogi Fabera, który nie miał problemów z trafieniem do siatki. Honorowego gola Zawisza uzyskał po kontrataku. Pieszko po akcji skrzydłem dośrodkował, a niepilnowany należycie Krasucki pokonał golkipera miejscowych. Pierwsza połowa była prowadzona przez obie drużyny w wolnym tempie, a akcje cechował chaos. Po przerwie gra stała się bardziej interesująca. W 50 minucie bramkarz chorzowian z trudem obronił strzał Krasuckiego. W 89 minucie piłka mocno uderzona przez Fabera trafiła w poprzeczkę. Najlepszymi zawodnikami Zawiszy byli Krasucki i Pieszko.