1-0

2-0

3-0

4-0

W Zawiszy debiutowali: Zdzisław Nawrocki i Mieczysław Korzeniowski.Dla przedostatniego w ligowej tabeli Łódzkiego KS było spotkanie o wszystko. Zdawali sobie z tego sprawę również kibice gospodarzy, którzy w sile 20 tysięcy przybyli na stadion i głośno dopingowali swoich ulubieńców. W pierwszej wyrównanej połowie dużo było nerwowości i niecelnych podań. W 28 minucie piłkę dośrodkował Sass i Sadek głową pokonał Zembrzuskiego. Siedem minut później było już 2:0, kiedy z rzutu wolnego znakomicie uderzył Kaczmarek. Po zmianie stron dominowali łodzianie, którzy za sprawą skutecznego Sadka zdobyli kolejne dwa gole. Reporter jednej z gazet obwieszczał: „Renesans formy Sadka". Bydgoscy piłkarze mieli z kolei problemy ze skutecznością, nawet w sytuacjach, gdy był przed nimi tylko bramkarz gospodarzy– Wilczyński. Według prasy, w bydgoskiej drużynie żaden zawodnik nie zasłużył na wyróżnienie. Po tym słabym występie Zawisza spadł na ósme miejsce w tabeli. ŁKS awansował o jedną pozycję.