Zbigniew Czerwiński 21

Mirosław Ziółkowski 57 gł

1-0

2-0

W pierwszej połowie jedynie przez 10 minut inicjatywę miał Zawisza, później nieco lepsi byli przyjezdni. Po podaniu Ziółkowskiego prowadzenie dla bydgoszczan uzyskał Czerwiński. Piłka po jego niezbyt mocnym uderzeniu, tuż przy słupku wpadła do bramki. Potem na bramkę Olejnka strzelali goście: Przybylski, Gadecki i Nahorski, ale bez efektów.  Słabo grał Orczykowski, który nie umiał celnie podawać do partnerów, więc po przerwie został zmieniony. Zdaniem sprawozdawcy prasowego, zastępujący go Rościszewski ożywił grę drużyny, jednak powinien częściej strzelać na bramkę. W 57 minucie po rzucie rożnym wykonywanym przez Polakowa, piłkę otrzymał Czerwiński i podał ją na głowę Ziółkowskiego. „Zióki" posłał futbolówkę w kierunku bramki, a źle ustawiony Jaśkowiak nie miał szans na obronę. Prowadząc 2:0, Zawisza miał kolejne okazje bramkowe. Dwóch okazji sam na sam z gdyńskim bramkarzem nie wykorzystał Polakow, a jednej (w 86 minucie) - Rościszewski. Goście w drugiej połowie mieli tylko jedną szansę, kiedy po uderzeniu Nahorskiego, piłka trafiła w poprzeczkę. Najlepsi u bydgoszczan byli obrońcy oraz Ziółkowski.