Krzysztof Jakubowski 87

1-0

2-0

3-0

Za żółte kartki przymusową przerwę miał Modracki. Kolejny mecz w którym „wojskowi” zawiedli. Do przerwy gra była nieciekawa, ale nieco lepiej radziła sobie Gwardia, która wypracowała kilka sytuacji do zdobycia goli. Dwóch z nich nie wykorzystał Radosław Marciniuk. Gospodarze jedną bramkę strzelili w pierwszej odsłonie meczu z wyraźnego spalonego. W 40 minucie Kwaśniewski opuścił boisko z powodu kontuzji. Po zmianie stron przeważał Zawisza. Najlepsze szanse na wyrównanie mieli Modzelik i Burchacki, jednak je zmarnowali. W 82 minucie Brończyk nie obronił strzału z 45 metrów obrońcy Fuśka i było wówczas 2:0 dla miejscowych. Bydgoski bramkarz próbował „wypiąstkować” piłkę, lecz uczynił to zbyt późno. Zdeprymowani „wojskowi” stracili jeszcze jednego gola. W meczu na szczycie: Stoczniowiec podejmował w derbach Gdańska – Lechię. Biało-zieloni wygrali 2:0 i powiększyli przewagą nad czołowymi drużynami tej grupy III ligi. Kolejność w tabeli: 1. Lechia – 35 pkt., 2. Stoczniowiec – 29, 3. Wda Świecie – 27, 4. Zawisza – 24. „Wojskowi” stracili już wtedy definitywnie szanse na awans. 11.05 zarząd sekcji zdecydował o zmianie trenera. Stanisława Mątewskiego zastąpił Kazimierz Zgoda.