0-2

0-3

0-4

Andrzej Burchacki

Ostatni mecz w barwach Zawiszy: Ryszard Michalczyk.W „Karcie zespołowych wyników sportowych" w składzie wymieniono 13 zawodników, dokonano więc jeszcze jednej zmiany, która we wspomnianej karcie nie została odnotowana. Z tego powodu w wyjściowym składzie Zawiszy występuje 12 piłkarzy. Po zderzeniu z zawodnikiem gospodarzy - Waldemarem Turowskim, Adam Kwaśniewski doznał kontuzji wklęśnięcia czoła i w 26 minucie musiał opuścić boisko. Do tego zdarzenia doszło podczas rzutu rożnego, w walce o piłkę. Bydgoski stoper najpierw trafił do miejscowego szpitala, a później wrócił z drużyną do Bydgoszczy i został przewieziony do ówczesnego szpitala XXX-lecia. Było to jedno z lepszych spotkań w rundzie wiosennej w wykonaniu Zawiszy. W drugiej połowie bydgoszczanie zaczęli uzyskiwać przewagę i Burchacki zdobył prowadzenie. Zresztą na 2:0 podwyższył ten sam zawodnik. Kolejne dwa gole były autorstwa Modrackiego. O dominacji bydgoszczan świadczył fakt, że Wda nie potrafiła wypracować sobie sytuacji, z których mogłaby uzyskać choćby jednego gola.