1-1

2-1

3-1

Wiesław Krauze 7

To był najlepszy w rundzie jesiennej mecz w wykonaniu piłkarzy Zawiszy. Nic więc dziwnego, że wicelider tabeli i spadkowicz z ekstraklasy - Szombierki przegrały to spotkanie. Zaczęło się niedobrze dla gospodarzy, bo goście zdobyli w 7 minucie prowadzenie. Brończyk za późno wystartował do piłki i Krauze trafił do siatki. Kilkanaście sekund później było już jednak 1:1. Paweł Straszewski z rzutu wolnego posłał piłkę w pole karne i Piotr Nowak nie dał szans obrony Fickowi. W 24 minucie Zawisza wyszedł na prowadzenie. Po rzucie wolnym lot piłki przedłużył głową Jarosz, futbolówka trafiła do Piotra Nowaka, który zdobył swoją drugą bramkę. Dobrą akcję przeprowadzili kot z Modrackim, jednak ten ostatni okazji nie wykorzystał. W 18 minucie Brończyk popisał się udaną interwencją po strzale Musiola. W 72 minucie Modracki dostrzegł wybiegającego na tzw. czystą pozycję Piotra Nowaka, który po raz trzeci, tym razem płaskim strzałem ulokował piłkę w pustej bramce bytomian, bo golkipera gości tam nie było, gdyż próbował ratować sytuację wybiegiem. Dobre uderzenie oddał pod koniec meczu Modracki, ale Ficek wybił piłkę na rzut rożny. Najlepszy wśród bydgoszczan był Piotr Nowak. Bardzo ofensywnie grający obrońca Modrzejewski również zasłużył na wyróżnienie.