2-3

Piotr Bajera 4

Dariusz Kołacki 6

Jarosław Sapiński 30

Debiut w Zawiszy: Adam Wróblewski. Ostatni mecz w barwach Zawiszy: Dariusz Piechota. Trener Franiak nie wystawił do składu kilku podstawowych zawodników, którzy występowali w lidze. W Zawiszy zadebiutował wypożyczony do końca sezonu z Lecha Poznań Adam Wróblewski. Już w 4 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na bramkę strzelał Soczewka, a piłkę odbitą przez bramkarza do siatki skierował Piotr Bajera. Niespełna 120 sekund później daleki wyrzut z autu zademonstrował Sapiński i Kołacki podwyższył na 2:0. Miejscowi kibice szukający od początku zaczepki z przyjezdnymi fanami Zawiszy, nie wytrzymali w tym momencie. W ich rękach pojawiły się sztachety. Interweniowała policja. Piłkarze wojskowych dążyli do zdobycia kolejnych goli. Po pół godziny gry było już 3:0. Gola po indywidualnej akcji uzyskał Sapiński. W drugiej połowie Zawisza nastawił się raczej na obronę wyniku i w efekcie gospodarze zmniejszyli rozmiary porażki. Najpierw po rzucie wolnym głową pokonał Piechotę – Gorzeń, a tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego – Ważny. Przed meczem na stacji Łódź-Kaliska doszło do bitwy kibiców. 40 osób zostało aresztowanych, a dwaj policjanci ranni.